Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Wyniki Mistrzostw Miasta Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych

W dniu 29.09.2015 r. odbyły się mistrzostwa miasta szkół gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Udział wzięło łącznie 82 uczniów w tym 39 dziewcząt i 43 chłopców.W kategorii dziewcząt tytuł mistrzyni miasta zdobyła uczennica Gim. 7 Orgacka Dominika. Drugie miejsce wywalczyła również uczennica Gim.7 Walisiewicz Magdalena, a brązowy medal zdobyła Walawander Martyna z Gim. 7. W kategorii chłopców zwyciężył Wiśniewski Damian z Gim.1, drugie miejsce wywalczył Kirsz Piotr z Gim.8, a trzecie miejsce zajął Augustyniak Jakub z Gim.5.

W punktacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum 7- 65 pkt. przed Gimnazjum Nr 6 – 39 pkt i Gimnazjum Nr 2 – 32 pkt