Grudziądz

Grudziądz

Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Aktualności

Aktualności

Nagrody Prezydenta dla olimpijczyków

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Aktualności

W środę, 12 czerwca w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Legionów 2 odbyła się uroczystość wręczenia przez Wiceprezydenta Grudziądza Szymona Gurbina nagród laureatom i finalistom olimpiad i konkursów  przedmiotowych.
 
Na uroczystości obecni byli również radni Rady Miejskiej Grudziądza, Róża Lewandowska, Edyta Ogonowska i Łukasz Piasecki.
 
Uroczystość uświetnił występ laureatów Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych (GAPA) ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka (wystąpili:  Aleksandra Romanowska – złota Gapa, Natalia Wieczorek i Kalina Rybacka – wyróżnienie w konkursie)

 

Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Grudziądzu

  1. Celina Furso - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii pod kierownictwem Danuty Krajewskiej     

 

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Grudziądzu

  1. Pascal Tubbenhauer - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Svetlany Zaikiny

 

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu

  1. Mateusz Piórkowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Krzysztofa Gzelli 

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Grudziądzu

  1. Zofia Konic

a)      laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Barbary Radoń-Jakim

b)      laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Jolanty Guściory-Urban    


Szkoła Podstawowa Nr 16 w Grudziądzu

  1. Oskar Dźbik - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Agnieszki Kozłowskiej
  2. Anna Paluszkiewicz - laureatka Ligi Zadaniowej - Konkurs z Matematyki pod kierownictwem Agnieszki Wrześniak  

 

Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu

  1. Mikołaj Zieliński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Kingi Dąbrowskiej

 

Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu

  1. Adrianna Kucharska -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Agnieszki Buczek
  2. Wiktoria Sadowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Katarzyny Trendowicz         

 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie gimnazjów:

 

Gimnazjum Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu

  1. Mateusz Kozłowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego
  2. Tomasz Wolentarski:

a)      laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego

b)      laureat Konkursu Przedmiotowego z Geografii pod kierownictwem Justyny Burcz

c)      laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach pod kierownictwem Beaty Makowskiej 

 

Gimnazjum Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu

 

  1. Piotr Jurczyk - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Michała Bruskiego
  2. Paweł Reich - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Iwony Poznańskiej

 

Gimnazjum Nr 5  - Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu

 

  1. Mateusz Tomaszewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Wojciecha Borucińskiego
  2. Maksym Milczarczyk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Rafała Nadziei
  3. Wiktoria Lewandowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Lucyny Knochowskiej-Supernak  

Gimnazjum Nr 12 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu

 

  1. Kacper Cholewiński

a)      laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej

b)      laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur

  1. Patryk Saderski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
  2. Marta Goryńska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
  3. Jakub Górski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
  4. Patryk Fryza - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur
  5. Kacper Kucharski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
  6. Adam Dudziński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
  7. Marcin Kamrowski - laureat konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
  8. Cyprian Zasada - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
  9. Dominika Dylewska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Diany Skomry
  10. Alicja Tomaszewska - laureatka Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym pod kierownictwem Sylwii Laudy


Laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:


II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu

 

  1. Jan Dudziński - laureat Olimpiady Chemicznej pod kierownictwem Hanny Chlewickiej
  1. Jan Jeschke - finalista Olimpiady Fizycznej pod kierownictwem Krystiana Rejmusa
  2. Anna Łepak - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej
  3. Karolina Niedzielska - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej

Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu

 

  1. Bartosz Kluska - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod kierownictwem Pana Marcelego Krzyżanowskiego

 

Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu   


  1. Konrad Budzich - finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych pod kierownictwem Jarosława Dyducha
  2. Jakub Walter - finalista Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” pod kierownictwem Wojciecha Wojtkowiaka   

 

Wykaz Nauczycieli

 

  1. Danuta Krajewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5
  2. Svetlana Zaikina - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8
  3. Krzysztof Gzella - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  4. Paweł Górecki - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  5. Justyna Burcz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  6. Beata Makowska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  7. Barbara Radoń-Jakim - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15
  8. Jolanta Guściora-Urban - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15
  9. Agnieszka Kozłowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16
  10. Agnieszka Wrześniak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16  
  11. Kinga Dąbrowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  12. Michał Bruski - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  13. Iwona Poznańska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  14. Agnieszka Buczek - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  15. Katarzyna Trendowicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  16. Wojciech Boruciński - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  17. Rafał Nadzieja - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  18. Lucyna Knochowska-Supernak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  19. Danuta Górecka - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  20. Magdalena Mazur - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  21. Rafał Falkowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  22. Diana Skomra - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  23. Sylwia Lauda - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  24. Hanna Chlewicka - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
  25. Marceli Krzyżanowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych
  26. Jarosław Dyduch - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych
  27. Wojciech Wojtkowiak - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych  
  1. Krystian Rejmus - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
  2. Celina Zbrzeźna - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego

Laureatom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!


Biuro Prasowe Prezydenta

Data dodania 12 czerwca 2019

Newsletter

Bądź na bieżąco z Grudziądzem i zapisz się do Newslettera

Newsletter

witryny stosujemy pliki cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij