Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Wyniki Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych

W dniu 25.09.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w indywidualnych bigach przełajowych dziewcząt i chłopców. Łącznie w zawodach wzięło udział 107 uczniów w tym 52 dziewcząt i 55 chłopców.

W kategorii dziewcząt tytuł mistrzyni zdobyła uczennica SP 16 – Siedlecka Hanna. Drugie miejsce wywalczyła uczennica SP 7 – Schultz Martyna, a trzecie miejsce zajęła Kawałkowska Maja z SP 20.

W kategorii chłopców zwyciężył uczeń SP 11 – Rocol Mateusz, drugie miejsce wywalczył  Bonikowski Jan z SP 16, a trzecie miejsce zajął Raniszewski Aleksander z SP 7.

W punktacji drużynowej na pierwszym miejscu uplasowała się SP 16 zdobywając 46 punktów. Miejsce drugie  zajęła SP 20 – 44 punkty, trzecie - SP 7 zdobywając  40 punktów.