Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

NGO poznały tajniki zarządzania projektami

13 i 14 listopada br. 18 przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych wzięło udział w szkoleniu z zarządzania projektami przeprowadzonym przez Tomasza Kozłowskiego trenera Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER.

Szkolenie zostało przeprowadzone w warsztatowej formie. Oprócz tradycyjnego wykładu i prezentacji, uczestnicy brali czynny udział w wielu ćwiczeniach. Wszystko po to, by lepiej przyswoić ten niełatwy zakres wiedzy.

Zarówno temat szkolenia jak i sposób jego realizacji bardzo spodobały się uczestnikom. Potwierdziły to bardzo dobre opinie o szkoleniu w ankiecie ewaluacyjnej.

Jest to dla organizatora – Wydziału Komunikacji Społecznej, bardzo dobra informacja i powód do zadowolenia. Zatem już dzisiaj zapraszamy na kolejne organizowane przez nas szkolenia, o których informujemy na bieżąco w zakładce Komunikacja społeczna oraz na stronie oraz facebooku Spichlerza 57.

UWAGA pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na szkolenie z budowania wizerunku organizacji – zachęcamy do wzięcia udziału.