Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Sharks Attack4 Gala Sportów Walki.

26 czerwca  Hala Widowskowo - Sportowa w Grudziądzu

Sharks Attack4 Gala Sportów Walki.

godz. 19:00

12 emocjonujących pojedynków, 10 w formule MMA oraz 2 w formule K1

Tradycyjnie,  czysty sport, krew, pot i łzy…


Karta Głowna Gali:

Main event to zderzenie dwóch bardzo doświadczonych zawodników Michała Golasińskiego i Rafała Błachuty, który m.in. toczył pojedynki dla największej organizacji MMA w Europie KSW. 


Co-main event to powracający po półtora rocznej nieobecności Dominik Jusis ps. "Józek", który może się pochwalić nieskazitelnym rekordem 4-0-0 i Svjatoslav Zhimanov reprezentujący jeden z najlepszych klubów w Polsce - Ankos MMA Poznań


Extra Fight to pochodzący z Bydgoszczy świetny zawodnik K1 Oskar Siegert podejmie bardzo doświadczonego i utytułowanego reprezentanta stolicy Łukasza Łęczyckiego.


Lokalny ulubieniec, żołnierz Dawid Kotewicz po dłuższej nieobecności podejmie na swoim terenie Damiana Koniecznego.


Najlepszy zawodnik 2020 roku kategorii średniej, amatorskiej organizacji ALMMA Alan Szymański zadebiutuje w walce zawodowej z Norbertem Jabłońskim, który nie przegrał żadnej walki amatorskiej. Ma jednak jedną porażkę w debiucie zawodowym, którą zapewne będzie chciał zamazać podczas Shraks Attack 4


 Zderzenie dwóch kobiet w walce K1, mistrzyni i vice mistrzyni Polski. Ten pojedynek to rewanż za walkę w 2021 roku w MP w K1. Wówczas triumfowała Aleksandra na której odwet z pewnością będzie chciała wziąć Paulina


Karta wstępna:

Miejscowy zawodnik Andrzej Smoliński debiutujący w pojedynku zawodowym wagi średniej podejmie zawodnika z Kwidzyna.


Grzegorz i Krzysztof przegrali w swych pierwszych pojedynkach zawodowych teraz z taką samą determinacją powalczą o pierwsze zwycięstwo.


Miejscowy ulubieniec młody prospekt Islam Bersanukaev podejmie w walce półzawodowej mocnego Patryka Grabowskiego.


Paulina Wiśniewska ogłoszona najlepszą zawodniczką 2020 roku ALMMA amatorskiej ligi MMA podejmie w pojedynku półzawodowym utytułowaną Weronikę Eszer, która legitymuje się rekordem 11 zwycięstw przy zaledwie dwóch porażkach.


Karta Przedwstępna:

To starcia bardzo młodych zawodników( max. 22 lata), którzy już zdążyli pokazać swoją sportową wartość i tym zasłużyli sobie na miejsce w karcie walk Sharks Attack 4.