Grudziądz
Wejściówki na koncert Tadeusza Woźniaka
Bezpłatne wejściówki na koncert z udziałem wokalistów niepełnosprawnych i Tadeusza Woźniaka z zespołem można już odbierać w kasie CK Teatr. Na wydarzenie pt. „Tadeusz Woźniak z dobrych przeczuć” w imieniu Centrum Rehabilitacji im. Biskupa Jana Chrapka zapraszamy do CK Teatr 19 października o godz. 18.00.
Podczas koncertu 15 wokalistów niepełnosprawnych wykona utwory w repertuaru Tadeusza Woźniaka. Artyści zaproszeni do udziału w projekcie to osoby nagradzane na przeglądach i festiwalach, a przyjadą do Grudziądza z całej Polski. Podczas tego wyjątkowego wieczoru usłyszeć będzie można m. in. „Smak i zapach pomarańczy”, „Zegarmistrza”, „Senną kołysankę” czy „Nie śpiewam nie tańczę”.
W drugiej części koncertu wystąpi Tadeusz Woźniak z zespołem. Warto dodać, że artysta w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia pracy artystycznej.
Biuro Prezydenta
Data dodania 10 października 2016