Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Strażacy najlepsi w judo

Przedstawiciele grudziądzkiej Państwowej Straży Pożarnej wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Policji w judo. Na 14-osobową reprezentację PSP 3 strażaków pochodziło z naszego miasta.

W zawodach wystartował: kpt. Wiesław Szpręglewski, który dodatkowo zdobył srebrny medal w swojej kategorii wagowej, a także asp. sztab. Robert Jabłoński i st. str. Łukasz Kołodziejski.

W klasyfikacji generalnej strażacy wywalczyli 6 złotych medali, 2 srebrne i 3 brązowe, zajęli I miejsce i zostali Mistrzem Polski.

Warto dodać, że zawody rozegrano w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.