Grudziądz
Oferta na konserwację oprogramowania
Do przetargu na realizację asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego tj. Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem przystąpił tylko jeden podmiot. Kwota, którą zaproponował Zakład Usług Informatycznych „OTAGO” Sp. z o. o wyniosła 276 373,20 zł.
Przypomnijmy, wykonawca będzie zobowiązany m.in. do świadczenia pomocy telefonicznej w rozwiązywaniu bieżących problemów z eksploatacją systemu w godz. 8.00 - 16.00 i doradztwa w sprawie używania systemu. Ponadto usunie błędy w działaniu aplikacji, ujawnione podczas jej eksploatacji, zaktualizuje system zapewniający zgodność z wymaganiami zmieniających się przepisów i regulacji prawnych w ustalonym umową zakresie funkcjonalnym, jak również dostarczy kolejne wydania programów i związanych z nimi zmian w dokumentacji użytkowej i administratora.
Warto dodać, że wysokość środków przeznaczonych na ten cel w budżecie miasta to 278 000 zł. Usługa będzie wykonywana na rzecz zamawiającego do 31 grudnia 2013 r.
Biuro Prezydenta
Data dodania 13 grudnia 2012