Grudziądz
Zmiany w rozkładach 5 i 6
W związku z remontem drogi powiatowej w Zakurzewie, dziś, w piątek i sobotę obowiązywać będzie zmieniona trasa dla linii nr 5 i 6.
Autobus nr 6 kursuje na odcinku od Mokrego do Leśniewa i z powrotem, trasą zastępczą z wjazdem do miejscowości Zakurzewo od strony skrzyżowania (w kierunku Leśniewa, Wielkiego Wełcza, Białochowa). Autobus dojedzie do początku przebudowywanej drogi i wykonując nawrót powróci na odcinek trasy zastępczej z Leśniewa do Mokrego, gdzie wróci na obowiązującą trasę przejazdu. Objazdy dla linii komunikacyjnej nr 6 przewidziane są jeszcze jutro.
Z kolei w sobotę, kursy linii nr 5 (w kierunku Białochowa) wykonywane będą również z wjazdem do Zakurzewa od strony skrzyżowania. Kursowanie autobusów po obowiązujących trasach powinno nastąpić od niedzieli tj. 14 lipca.
Biuro Prezydenta
Data dodania 11 lipca 2013