Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Wyniki Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych „Igrzyska Dzieci” w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Rocznik 2007 i mł.o Puchar Prezydenta Miasta

W dniu 16.09.2019r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych „Igrzyska Dzieci” w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Rocznik 2007 i mł. o Puchar Prezydenta Miasta. W zawodach udział wzięło 8 zespołów dziewcząt i 8 drużyn chłopców.

Dziewczęta  - sztafeta -  10 x 800m

Chłopcy – sztafeta - 10 x 1000m

Klasyfikacja zajętych miejsc:

Dziewczęta                             Chłopcy

1. SP 8 – 16 pkt.                1. SP 8 – 16 pkt.

2. SP 20 – 14 pkt.              2. SP 21 – 14 pkt.                                              

3. SP 5 – 13 pkt.                3. SP 20 – 13pkt.                            

4. SP 16 – 12 pkt.              4. SP 16 – 12 pkt.

5. SP 9 – 11pkt.                 5. SP 7 – 11 pkt.

6. SP 7 – 10 pkt.                6. SP 18 – 10 pkt.

7. SP 18 – DNF                   7. SP 5 – 9 pkt.                                        

8. SP 21 –  DQ                   8. SP 9 – DNF

Końcowa zespołowa klasyfikacja drużyn dziewcząt i chłopców – punkty do współzawodnictwa szkolnego: I – SP 8 – 16 pkt., II – SP 20 – 14 pkt., III – SP 16 – 13 pkt., IV - SP 5  – 12 pkt., V – SP 7 – 11 pkt.,  VI – SP 21 – 10 pkt., VII – SP 9 – 9 pkt., VIII – SP 18 – 8 pkt.

Puchary Prezydenta Miasta i awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły: 

-  zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 8 w składzie: Borkowska Anna, Czubaszek Cecylia, Jakusz Lena, Kwiatkowska Olga, Łuczak Nikola, Maciejewska Melania, Mikołajczak Wiktoria, Niećko Lena, Zehner Iga, Żurawska Angelika – opiekun: Jarosław Czubaszek

- i  zespół  chłopców również ze Szkoły Podstawowej  nr 8 w składzie: Cerski Wiktor,  Flery Filip, Grubecki Bartosz, Kader Safin, Karpus Dominik, Midura Mateusz, Midura Mikołaj, Osiński Milan, Reetz Szymon, Siebert Aleksander – opiekun: Patryk Wójtowicz.

Puchar Prezydenta Miasta i awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły  zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 20 w składzie: Bandurska Kinga, Anuszewska Patrycja, Filipek Aleksandra, Frela Martyna, Kawałkowska Maja, Knorst Martyna,  Kubic Nina, Tomaszewska Antonina, Walo Oliwia, Zaborska Maja Julia, Rezmer Lena – opiekun: Damian Zbrzeźny   i  zespół  chłopców  ze Szkoły Podstawowej  nr 8     w składzie: Bednarczyk Igor, Borkowski Mateusz, Cerski Wiktor, Grubecki Bartosz, Kapusta Miłosz, Karnia Ksawery, Kotlewski Michał, Kwiryng Damian, Osiński Milan, Polaszek Patryk, Siebert Aleksander, Zieliński Piotr –  opiekun: Michał Dejewski.


Gratuluję zwycięskim zespołom.




Data dodania 01 października 2019

Data edycji 14 kwietnia 2020

Newsletter

Bądź na bieżąco z Grudziądzem i zapisz się do Newslettera

Newsletter

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.