Grudziądz Portal miejski

Grudziądz

Grudziądz

Ścigali się o tytuł Mistrza Kierownicy

Pierwszy raz ścigali się w nowej lokalizacji i na nowej trasie na terenie Parku Przemysłowego. Uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Kierownicy.

20 września, przy Stacji Kontroli Pojazdów Auto-Strefa s.c. na ul. Granicznej w Grudziądzu, odbyła się finałowa walka o tytuł Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy. Do rywalizacji stanęło 22 kierowców z 10 klubów z całej Polski. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Paweł Olszewski, który reprezentował Automobilklub Toruński – Delegatura Grudziądz.

Grudziądzki klub zwyciężył również w klasyfikacji klubowej. Komplet wyników rundy finałowej i całego cyklu GMK2020 można znaleźć na stronie internetowej.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta Grudziądza Maciej Glamowskiego. Imprezę dofinansowano ze środków gminy – miasto Grudziądz.