Grudziądz
Sukcesy zawodniczek „Rywala”
11 kwietnia w Toruniu odbyły się zawody w skokach przez przeszkody w Toruniu oraz w Kwiekach. Zawodniczki „Rywala” zwyciężyły w czterech konkursach z sześciu.


W konkursie dokładności pierwsze miejsce ex aequo zajęły Lilianna Przybylska na koniu Waldy oraz Wiktoria Karnowska na Saforze. W dwóch konkursach dwufazowych, dwukrotnie pierwsze miejsce zajęła Roksana Słowińska na Sawie, zaś w następnym z konkursów zwyciężyła Wiktoria Ferszka na koniu Turnus.
W Kwiekach grudziądzki klub reprezentowała Małgorzata Zubrycka na klaczy Durga i zajęła drugie miejsce w klasie L oraz również drugie miejsce w klasie P.
Dodajmy, że już za miesiąc zawodników Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” będzie można oglądać na grudziądzkich Błoniach Nadwiślańskich podczas V Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Powożeniu Końmi Zimnokrwistymi. Organizatorzy już teraz zapraszają na tę imprezę, którą zaplanowano na 22 czerwca.
Data dodania 13 maja 2025