Grudziądz
Wiceprezydent spotkała się z przedstawicielami Młodzieżowej Rady
Wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska spotkała się dziś z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej. W rozmowie uczestniczyli: przewodnicząca Iga Wiśniewska, wiceprzewodniczący Roksana Ostrowska i Franciszek Lorkowski, sekretarz Jakub Żywot, a także opiekunowie rady – Joanna Piątkowska i Mariusz Żebrowski.
W spotkaniu wzięła również udział dyrektor Wydziału Edukacji Kamila Melkowska-Lemke. Rozmowa miała charakter zapoznawczy i dotyczyła przede wszystkim planów, inicjatyw oraz potencjalnych form współpracy na najbliższe miesiące.
– Cieszę się z tej energii i świeżego spojrzenia młodych radnych. Dziękuję za miłe i merytoryczne spotkanie – przed nami wiele wspólnych działań – podkreśliła wiceprezydent Róża Lewandowska.
Emilia Augustynowicz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Data dodania 14 maja 2025