Grudziądz
Powstanie hala sportowa przy ZST
Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski poinformował o rozpoczęciu prac nad dokumentacją techniczną nowej hali sportowej, która powstanie przy Zespole Szkół Technicznych. Jak podkreśla prezydent, obiekt będzie służył nie tylko uczniom szkoły, ale również lokalnym stowarzyszeniom sportowym.
Hala będzie nowoczesna, funkcjonalna i dostosowana do potrzeb korzystających z niej – zarówno w ramach zajęć szkolnych, jak i aktywności organizowanych przez kluby sportowe.
– W ramach oddzielnego projektu planujemy zrealizować modernizację kompleksu boisk przy tej szkole, a także budowę miejsc parkingowych, które będą obsługiwały zarówno kompleks sportowy, jak i grudziądzkie planetarium – powiedział Maciej Glamowski.
Emilia Augustynowicz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Data dodania 26 maja 2025