Lata współpracy z Gütersloh
Współpraca grudziądzkiego samorządu z niemieckim Gütersloh trwa już 22 lata. Nasi niemieccy partnerzy na czele z burmistrzem Marią Unger będą gościć w naszym mieście od 9 do 11 września.
Współpraca grudziądzkiego samorządu z niemieckim Gütersloh trwa już 22 lata. Nasi niemieccy partnerzy na czele z burmistrzem Marią Unger będą gościć w naszym mieście od 9 do 11 września.
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Grudziądza zostanie rozegrany jutro, tj. 3 września br. w hali sportowej na stadionie Olimpii przy ul. Piłsudskiego 14.
Akcja „Niedzielny odkrywca”, w ramach której można zobaczyć grudziądzką Cytadelę organizowana przez Wojskowe Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne „Rawelin” będzie...
W 72. rocznicę wybuchu II wojny światowej, dziś, tj. 1 września Tomasz Szymański, Sekretarz Miasta i jednocześnie Rady Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Komendant Straży Miejskiej, Jan...
Akt erekcyjny pod budowę Pomnika Lotnika zostanie wmurowany na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Lotniczej na osiedlu Lotnisko już w najbliższą sobotę, 3 września o godz. 10.00.