Grudziądz Portal miejski

Szkoły ponadgimnazjalne

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Wykaz szkół ponadgimnazjalnych

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego,
ul. Sienkiewicza 27
Dyrektor - mgr Aleksandra Majkowska
tel./fax (56) 46-229-42      tel. kom. 609003946


II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego,
ul. Marcinkowskiego 10
tel./fax (56) 46-222-65       tel. kom. 609003979
Dyrektor - mgr Małgorzata Tomaszewska

III Liceum Ogólnokształcące, im. Jana Pawła II
ul. Legionów 2
tel. (56) 64-23-510     fax. (56) 64-23-511    tel. kom. 609004172
Dyrektor - mgr Roman Cegiełkowski

IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
ul. Sobieskiego 12
tel. (56) 46-285-18     tel. kom. 609001258
Dyrektor - dr Beata Sikorska

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ks. Stanisława Staszica,
ul. Legionów 2
tel. (56) 45-13-631    fax. (56) 45-13-632      tel. kom. 609001432
Dyrektor - mgr Tomasz Kempski

W skład, którego wchodzą:

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 dla Dorosłych
  • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
  • Szkoła Policealna Nr 7
  • Medyczna Szkoła Policealna Nr 1
  • Medyczna Szkoła Policealna Nr 9 dla Dorosłych

Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli,
ul. Legionów 2        tel. (56) 46 230 19,    (56) 46 10 476
Dyrektor - mgr Małgorzata Cieszyńska



Zespół Szkół Ekonomicznych,
ul. Konarskiego 39
tel. (56) 46-58-544     fax (56) 46-58-728        tel. kom. 513165733
Dyrektor - dr Grażyna Leśniewska

W skład, którego wchodzą:

  • Technikum im. Mikołaja Kopernika Ekonomisty: ekonomiczne, logistyczne, handlowe

Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych im. Mikołaja Kopernika
ul. Czarnieckiego 9
tel. (56) 64-34-002/3/5        fax (56) 64-34-012      el. kom. 609001259
Dyrektor - mgr Krzysztof Maliszewski

W skład, którego wchodzą:

  • Technikum:budownictwo i drogownictwo
  • Liceum Plastyczne: reklama wizualna
  • Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1


Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
ul. Hoffmanna 1-7
sekret. tel. (56) 46-58-386          fax (56) 46-58-383     tel. kom. 609004891
Dyrektor - mgr Adam Szewczuk

W skład, którego wchodzą:

  • Technikum: elektryk, elektronik, informatyk, mechatronik, ochrona środowiska, analityk
  • Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2
  • Szkoła Policealna Nr 2


Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-Curie,
ul. C.Skłodowskiej 22/24
tel./fax (56) 64-27-742       tel. kom. 609004611
Dyrektor - mgr Rafał Szweda

W skład, którego wchodzą:

  • Technikum: hotelarskie, kelner, kucharz, organizacja usług gastronomicznych, technologia żywienia, żywienia i gospodarstwa domowego, odzieżowe
  • Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
  • Szkoła Policealna Nr 3

Zespół Szkół Mechanicznych,
ul. Hallera 31
tel./fax (56) 46-59-001       tel. kom. 609003636
Dyrektor - mgr Anna Zawistowska
W skład zespołu wchodzą:

  • Technikum 4-letnie: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych,
  • Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3


Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego,
ul. Lipowa 33    tel.fax (56) 46-48-240         tel. kom. 609004789
Dyrektor – mgr Beata Kacała

W skład zespołu wchodzą:

  • Technikum: agrobiznes, architektura krajobrazu, rolnik, weterynarz, hodowca koni, technik mechanizacji rolnictwa
  • Szkoła Policealna Nr 4
  • Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 5


Centrum Kształcenia Praktycznego,

ul. Czarnieckiego 5/7
tel. (56) 46-59-059     fax (56) 46-59-060     tel. 609004754
Dyrektor - mgr inż. Artur Mach

Data dodania 19 października 2010

Newsletter

Bądź na bieżąco z Grudziądzem i zapisz się do Newslettera

Newsletter

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij