9. edycja „Kartki Wielkiej Mocy”
Data od 2025-11-23 do 2025-11-23
Godzina 16.00
Miejsce Centrum Kultury Teatr
Kategoria Wydarzenie
Organizator CK Teatr
Centrum Kultury Teatr zaprasza dzieci, młodzież, szkoły, instytucje, organizacje i całe rodziny do udziału w akcji „Kartka Wielkiej Mocy”. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 16:00 w CKT.


Podczas spotkania uczestnicy własnoręcznie wykonają kartki świąteczne – dla siebie, bliskich, rodaków z Kresów Wschodnich oraz pacjentów oddziałów onkologicznych w całej Polsce.
W programie przewidziano również występy wokalne uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 21, Celiny Kuźmak oraz Marka Mateckiego z synem.
Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenie będzie miało rodzinny i kreatywny charakter. Na uczestników czekać będzie świąteczna atmosfera w zapachu cynamonu, gorącej czekolady, słodkich ciasteczek i aromatycznej herbaty.
Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie Centrum Kultury Teatr.
Więcej informacji udziela Marianna Gitner-Sawistowska – tel. 56 696 89 06, e-mail: plastyk@teatr.grudziadz.pl.
Emilia Augustynowicz
Urząd Miejski w Grudziądzu